Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!)
Charlotte Campbelle EmptyCsüt. Május 03, 2012 8:12 am by Dexter Crowe

» Avatar ajánló
Charlotte Campbelle EmptyVas. Márc. 18, 2012 11:13 am by Admin

» Szólánc nevekkel
Charlotte Campbelle EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 1:21 am by Admin

» Szólánc városokkal
Charlotte Campbelle EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 12:56 am by Admin

» Saját hirdetés
Charlotte Campbelle EmptySzomb. Márc. 10, 2012 11:45 pm by Admin

» Videó- és Zeneajánló
Charlotte Campbelle EmptyPént. Márc. 09, 2012 10:54 pm by Admin

» Asszociáció
Charlotte Campbelle EmptyPént. Márc. 09, 2012 10:53 pm by Admin

» Szólánc
Charlotte Campbelle EmptyPént. Márc. 09, 2012 10:51 pm by Admin

» Angelica Beauchamp (készül)
Charlotte Campbelle EmptyPént. Márc. 09, 2012 4:13 am by Angelica Beauchamp

Top posters
Admin
Charlotte Campbelle Joi10Charlotte Campbelle I_voti10Charlotte Campbelle Kop10 
Charlotte Campbelle
Charlotte Campbelle Joi10Charlotte Campbelle I_voti10Charlotte Campbelle Kop10 
Angelica Beauchamp
Charlotte Campbelle Joi10Charlotte Campbelle I_voti10Charlotte Campbelle Kop10 
Dexter Crowe
Charlotte Campbelle Joi10Charlotte Campbelle I_voti10Charlotte Campbelle Kop10 
Játékidő


 

 Charlotte Campbelle

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Charlotte Campbelle

Charlotte Campbelle


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. Mar. 07.
Age : 39
Tartózkodási hely : Washington

Charlotte Campbelle Empty
TémanyitásTárgy: Charlotte Campbelle   Charlotte Campbelle EmptyCsüt. Márc. 08, 2012 12:08 am

CHARLOTTE SARAH CAMPBELLE
Charlotte Campbelle Tumblr_lxi5lxAVd41r23tzz
Néha vállalni kell a kockázatot, és meg kell ragadni a pillanatot. Vagy azt, ami kéznél van.

Név: Charlotte Campbelle
Becenév: Char
Születési idő, hely: 1984.10.26. , USA, Washington
Csoport: USA mellett
Foglalkozás: Elnökhelyettes
Hozzátartozói:
Anya: Ingrid Campbelle - Művésznő - Kapcsolatuk tipikus anya lánya, bár egyre több a komoly összetűzés Char munkája végett.
Apa: James Campbelle - Ügyvéd - Apja nagyon büszke a lányára, és őt egyáltalán nem zavara a sok titkolózás és furcsa körülmény.
Testvér: Alex Campbelle - Híres sportoló - Ritkán találkoznak, akkor sem túl sokat beszélnek. Mindenki él a saját életébe.



••••••
Belső jellemvonások:
Nagyon elszánt, makacs és mindent elér amit szeretne. Egyszóval nem lehet jellemezni, bonyolult fogalom. Nem véletlenül elnökhelyettes, rengetek ötlete és tette volt amivel ezt így tudta elérni. Látszólag ellenséges és kegyetlen, de alapjáraton egészen kedves, bár sokszor vannak neki érdekes hangulatváltozásai, ami folytán magának valónak és nagyon beképzeltnek tűnhet. Nem fukar, van pénze és ezt nem is titkolja. Elég érzékeny személyiség, de intelligens. Nagyon nagy önfegyelemmel rendelkezik és kitűnő memóriával. Általában bizalmatlan, és őrülten féltékeny is. Ezen sosem próbált változtatni, mivel nem is tud. Ettől függetlenül legtöbbször szenvedélyes, ért a férfiakhoz és a meggyőzéshez is.

Külső leírás:
Elég alacsony a korához képest, 161 cm, valamint 55-60 kg között mozog. Hosszú, göndör barna haja van, de ezt leginkább kivasalva és tökéletesen belőve hordja. Szeme színe szintén barna, e körül általában smink látható ami még jobban kiemeli bogárszemeit. Kedvenc színe a vörös. Jó látvány, sok férfi odavan érte viszont csak kevesen nyerhetik el a szeretetét.
Mindig mindenből a legjobbat veszi meg és a legújabb divat szerint is öltözködik általában. Semmi testékszere vagy tetoválása, nincs túlzottan oda az olyan dolgokért. A fülbevaló az egyetlen ami ilyennek mondható.



••••••
Előtörténet:
A Washingtoni újságnak adott tartalmas riportjából olvashatunk pár szót itt:

Riport Charlotte Campbelle elnökhelyettessel
Jane K.: Köszöntöm itt. Örülök neki, hogy végre összejött ez a riport. Már nagyon vártuk mi is és azt hiszem az egész ország is, hogy kicsit többet tudjon meg a maga életéről...
Char: Nos, igen... ez egy nagyon tartalmas kijelentésnek számít. Élet.
Jane K.: Meséljen kérem, honnan indult el, milyen volt a gyermekkora? Mindenre kíváncsiak vagyunk!
Char: Az elejétől? Húha... akkor készüljön rá, hogy ez egy tartalmas beszélgetés lesz. Hol is kezdjem...? Hát... 1984ben születtem, itt és azóta sem hagytam el ezt a várost. Van egy tőlem egy évvel idősebb bátyám, akivel mindig is igen rossz kapcsolatot ápoltam. Azt hiszem, féltékeny volt rám. Anyám művésznő, sokan megkérdezik, hogy ez alatt pontosan mit is értek. Gondolom a maga fejében is megfordult ez a kérdés, ezért elmondom: fest, színészkedik és egyebek. Tehát, ez egy ilyen bő fogalom.... apám pedig ügyvéd, eléggé sikeres, talán a város egyik legismertebbje. Gondolom itt indult el az egész karrierem kezdete... hogy egy jó családba születtem.
Jane K.: Hova járt iskolába? Gondolok itt egyetemre, középiskolára...
Char: Először nem tudtam, mit is szeretnék magammal kezdeni, így Közgazdasági középiskolát fejeztem, majd jogra mentem tovább. Gondoltam, avval kezdhetnék valamit. Mikor ezt is befejeztem, sikeresen lediplomáztam és pár évre rá elkezdtem a Dr. státuszért küzdeni, de idő közben úgy döntöttem, hogy próba szerencse és jelentkeztem a megüresedett elnökhelyettesi posztra, amelyet sikeresen megnyertem! Úgymond, akkor jöttem rá, hogy talán tényleg ez a nekem való dolog...
Jane K.: Azóta milyen célokat ért el?
Char: Kivívtam magamnak több ember tiszteletét, viszont ami azt illeti szerintem sok ember nem is szeret. A kitűzött céljaimról nem igazán szeretnék beszélni, még semmi sem biztos.
Jane K: Értem. Tehát gondolom vannak olyan dolgok, amikbe belefolyt maga is és ezeket nem szeretné kiadni.
Char: Ami azt illeti, igazából mindenki tudja, hogy vannak ilyen dolgok. Nem tagadom, volt jó pár eset, amibe bele folytam és talán nem is kellett volna.
Jane K. : Ennek van köze az elmúlt években történő eseményekhez itt, Amerika legtöbb részében, igaz? Ez a világuralom és a többi... na meg a pletykák, hogy valami nagy dolog készül nálunk. Mit tud maga erről?
Char: *Nevet.* Ez a világuralom kifejezés azért talán kicsit durva ehhez a körülményhez szerintem. Inkább mondanám... finom kis próbálkozásnak. De végül is ki, hogy gondolja. Pletykák? *Meglepődött arcot vág.*
Jane K.: Nem hallott róluk?
Char: Nem igazán. Követem én az eseményeket rendesen, de ami azt illeti, nagy dolgok nem történnek mostanában nálunk. Inkább kicsit... nyugalom van. Persze akadnak gondok és egyebek, de... *Megrázza a fejét kellemesen mosolyogva.*
Jane K.: Értem. Legalább ebből is többet tudtunk meg. Azt hiszem, be is fejeztük. Kifogytam a kérdésekből, ennyire voltam kíváncsi jelenleg.
Char: Köszönöm a lehetőséget, és remélem tisztáztam ezzel a riporttal sok dolgot, akik kérdőjelezték a múltamat és a jövőmet.


Elsődleges célja(i):
Szeretné magát feltolni a ranglétra legtetejére, avagy elnöknek lenni, viszont tudja, hogy ez nem túlságosan lehetséges, legalábbis a közeljövőben nem.
E mellett, mindenféleképpen az ország győzelemre segítése a második kitűzött cél.




••••••
Egyéb:
-
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 86
Csatlakozás ideje : 2012. Mar. 01.

Charlotte Campbelle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte Campbelle   Charlotte Campbelle EmptyCsüt. Márc. 08, 2012 7:27 am

Kedves Charlotte!

Úgy érzem, mintha nem adtál volna bele apait-anyait a jelentkezés megírásába, de ennek ellenére elfogadlak! Very Happy

Nagyon tetszett, hogy az életkort illetően reális voltál és nem 21-23 éves kis, úgymond tinicicának állítottad be a karaktert.
Valamint az előtörténeted stílusát is értékelem! Smile Már most olyan volt, mintha a reagodat olvasnám, amiben az egyik napod részletét írod le Wink Bejövős, bár kicsit kevés és felszínes, de amit leírtál azzal 100%-ban meg vagyok elégedve bounce

Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
https://theexperiment.hungarianforum.com
 
Charlotte Campbelle
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek :: USA mellett-
Ugrás: