Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!)
Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) EmptyCsüt. Május 03, 2012 8:12 am by Dexter Crowe

» Avatar ajánló
Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) EmptyVas. Márc. 18, 2012 11:13 am by Admin

» Szólánc nevekkel
Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 1:21 am by Admin

» Szólánc városokkal
Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) EmptyCsüt. Márc. 15, 2012 12:56 am by Admin

» Saját hirdetés
Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) EmptySzomb. Márc. 10, 2012 11:45 pm by Admin

» Videó- és Zeneajánló
Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) EmptyPént. Márc. 09, 2012 10:54 pm by Admin

» Asszociáció
Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) EmptyPént. Márc. 09, 2012 10:53 pm by Admin

» Szólánc
Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) EmptyPént. Márc. 09, 2012 10:51 pm by Admin

» Angelica Beauchamp (készül)
Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) EmptyPént. Márc. 09, 2012 4:13 am by Angelica Beauchamp

Top posters
Admin
Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) Joi10Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) I_voti10Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) Kop10 
Charlotte Campbelle
Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) Joi10Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) I_voti10Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) Kop10 
Angelica Beauchamp
Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) Joi10Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) I_voti10Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) Kop10 
Dexter Crowe
Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) Joi10Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) I_voti10Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) Kop10 
Játékidő


 

 Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!)

Go down 
SzerzőÜzenet
Dexter Crowe

Dexter Crowe


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. May. 03.

Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) Empty
TémanyitásTárgy: Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!)   Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) EmptyCsüt. Május 03, 2012 8:12 am

DEXTER CROWE
Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!) Tumblr_m0cxl2dBow1rpi62to3_500
Keressük a titkot, de nem találjuk, mert nem is érdekel minket igazán. Nem a valóságot akarjuk látni, hanem az illúziót.

Név: Dexter Crowe
Becenév: Dex, 7-es ügynök
Születési idő, hely: Ismeretlen
Csoport: Liceor
Foglalkozás: Tanár
Hozzátartozói: Ismeretlen




••••••
Belső jellemvonások:
Minden témában otthon van tudatban és gyakorlatban egyaránt, amit fel is használ ha szükséges. A világ legismertebb nyelveit képes használni annak ellenére, hogy az ország elzárkózott a többiektől. A használt nyelvei az angol, a német, az orosz, a japán, a kínai, a francia és az olasz. A világ többi nyelvét csak nehezen és akadozva tudja kifejezni, bár ezek is folyamatos képzés alatt állnak. Mindig a helyzetnek megfelelően viselkedik, képes magára rántani az érzelem bármely álarcát, de alapjába véve nincsenek komolyabb érzései, viszont kitűnően eltudja játszani bármelyiket.

Külső leírás:
Közel 180 centiméter magasságú és izmos testalkatú vonzó férfi. Többnyire mindig másképpen néz ki, de jobb szereti a rövidebb hajat és az arcszőrzetet. Haja barna, ahogyan a szemei is. Folyamatosan követi a divatot bárhol is legyen és annak megfelelően öltözködik fel.




••••••
Előtörténet:

1992.máj.21., Bázis


Úgy döntöttem elkezdem írni első naplómat, vagyis engedélyt kértem és kaptam rá Mrs. Pattinsontól. Ő a nevelőm, aki felügyel engem és vezeti az oktatásomat. Nagyon kedves, de tudom, hogy csak azért, mert cserébe szeretne is valamit. A naplóírás is a nyelvtanulás miatt van, cserébe teljesítenem kell. Most itt ülök a szobámban az ágyamon, nincs más körülöttem csak a fehér falak, egy fehér ágy és egy kis fehér szekrény, ami hét fiókos és mindig be van helyezve a napi ruhám, ami milyen is lenne, mint szürke. Ez az egyetlen más színű dolog az egész szobában. Borzasztóan unalmas itt, nem lehet semmit sem csinálni, a szobám is be van kamerázva, mintha el akarnék szökni. Úgy 7 éves lehetek, nem tudom pontosan, azt mondták, hogy ezt nem fontos tudnom. Azt hittem, hogy a szülinapomat meg kell ünnepelni, de elmagyarázták, hogy nincs értelme egy ünnepséget rendezni az újabb életben töltött éveknek. Nem volt választásom el kellett fogadnom ezt a tényt. Még sohasem jártam a nagyvilágban, bár olvastam már róla, ez az egyetlen amit el is várnak. A rengeteg olvasás, amiből rendkívül sokat tanulhatunk, ezért is vagyok ilyen jól tájékozott. Írnék még többet, de leoltották a villanyt, azért is írok ilyen csúnyán, mert nem látok semmit. Ez valószínűleg a hatodik érzékem, amiről a múltkor olvastam. Nem látom mit teszek és hova írok, mégis megy.

1992.máj.22., Bázis


Hát, mégsem sikerült olyan jól leírjam, mert belementem a másik sorba, ki is téptem ezt a lapot, majd újra bemásoltam az egészet. Ma a szokásos tananyagokon kívül még nyelvleckéket is vettem, majd kivittek egy kicsit a szabadban. A nap teljesen elvakított és lehajtottam a fejemet, majd apránként körbetekintettem, de az nem a nap volt, hanem egy hatalmas lámpa, ami arra hasonlított. A fű meg hasonlók is telepítve voltak, minden mű volt, egyik sem volt valódi. Miért akarnak átverni? Nagyon nem értem ezt az egészet, hiszen az ügynökök képzése nem így zajlik, ha már közölték velem, hogy az leszek. Elég érettnek éreztek ahhoz, hogy elmondják ezt nekem, de nem én vagyok az egyedüli, vannak mások is hasonló korúak, bár nem beszélgethetünk egymással. Ismét takarodót fújtak így be kell fejezzem mára.

1992.máj.23., Bázis


Ez a nap is egy szokványos nap volt, nem igazán tudok újat mesélni, ezért úgy döntöttem, hogy csak a fontosabb dolgokat fogom legyezni a naplómba.

1992.dec.5., Bázis

Ma megbüntettek azért, mert egy másik sorstársamhoz beszélgetést kezdeményeztem, amire ő nem válaszolt. Az etikett úgy kívánja, hogy válaszolni kell, de ez a tilalom hülyeség, ostobaság. Na tessék, még káromkodni is megtanultam. Ez is miért? Mert a sakkozásnál nem akartam halálra unni magam. Olyan logikus minden lépés, minek kell ezerszer játszani egy évben.

1993.feb.09., Bázis


Elkezdődött a kinti terepen való kiképzésem is, elég sokat kell futni és különböző gyakorlatokat végezni. Azt hittem összeesek, de nem hagyták, hogy megálljunk. Nem szoktam én ehhez hozzá, és ezek mellett még a tanulás is ott van. Nem hiszem, hogy túl sokáig írom, mert reggel tanulunk, délután pedig edzünk.

1993.feb.10.


A mai edzés könnyebb volt, kétnaponta van nehéz fizikai megterhelés, hogy addig pihenjenek az izmaink a következő napra. Nem éppen kellemes, de valamivel jobb, mint az előző. Minden porcikám sajog és vannak nálam ügyesebbek. Vannak akik kétszer olyan gyorsan futnak, mint én. Mások képesek hatalmas tárgyakat felemelni, míg én semmire sem vagyok képes.

Elsődleges célja(i):
Ki szeretné deríteni, hogy ki is ő valójában, ezek után pedig örülne, ha normális életet élhetne!

Különleges képesség: Képes nagyszabású illúziókat létrehozni!


••••••
Egyéb:
bármi, amit még fontosnak találsz (kedvenc fegyvere, háziállat, allergia, álnevek, stb)
Vissza az elejére Go down
 
Dexter Crowe (KÉSZÜLŐBEN!)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Előtörténetek :: Karakteralkotás-
Ugrás: